متن خبر

برگزاری ویژه برنامه روز دانشجو

برگزاری ویژه برنامه روز دانشجو


با هدف بزرگداشت مقام دانشجو و تجلیل از فعالین فرهنگی روز دوشنبه 25 آذر ماه  در تالار کیمیا برنامه ای  به همت انجمن های علمی و دانشجویی دانشکده هنر و معماری  ، با حضور مسئولین دانشکده، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان برگزار شد. 

این برنامه با  تلاوت  آیاتی از کلام الله  مجید، سرود ملی و اعلام برنامه آغازشد.  سپس دکتر بذرگر رئیس دانشکده هنر و معماری ضمن خیرمقدم به حاضرین ،این  روز پر افتخار را به محضر همه دانشجویان عزیز، اساتید، فرهیختگان، تبریک گفت.در ادامه خانم دکتر شعله سرپرست فرهنگی و دانشجویی دانشکده نیز ضمن تبریک روز دانشجو نکاتی درخصوص این روز گرامی مطرح کرد و در پایان سخن با بیان قطعه هایی از شعر سهراب  سپهری به سخنان خود خاتمه داد. 

 برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از جمله  پخش کلیپ هایی  از فعالیت های انجمن های علمی دانشکده ،برگزاری مسابقات ورزشی ، اجرای  موسیقی زنده یک نفر از دانشجویان  و پذیرایی.. از جمله برنامه های این روز با شکوه  بود.همچنین در پایان مراسم نیز از فعالان فرهنگی  با اهدای لوح تقدیر و جوایز توسط معاون  فرهنگی دانشکده، تقدیر به عمل آمد. گفتنی است این برنامه با هدف ایجاد انگیزه و تقویت روحیه دانشجویی ترتیب داده شده بود.

 

Fatal error: Class 'FormBuilderFormBase' not found in /var/www/html/site/sites/all/modules/form_builder/form_builder.module on line 441